ArboGard s.r.o. CZE
Kdo jsme

O nás

Tvorbou zahrad a zahradní architektury se zabýváme více než deset let. Za toto období jsme uskutečnili řadu zajímavých projektů a děl. Nasbírané zkušenosti vkládáme do každého dalšího díla. Naše služby rozšiřujeme směrem ke komplexnímu dodání rozsáhlejších realizací.  

Od roku 2012 působíme společně pod značkou ArboGard s.r.o. Jako autorský tým Ladislav Nevlida DiS. a Mgr. Jitka Emlerová, DiS. Projektujeme, realizujeme a organizujeme komplexní dodávky týkající se zahrad, zeleně, architektury, drobných staveb a exteriérů obytných sídel, veřejných ploch, parků, děl v krajině apod. Spolupracujeme s odborníky ve specializovaných odborných oblastech dle konkrétního zadání.

Pracujeme na základě Smlouvy o dílo pro dodání celého díla. Také nabízíme spolupráci formu Mandátní smlouvy, kdy provádíme a zajišťujeme potřebné kompletační, dozorové, dohledové a koordinační práce včetně možnosti vedení finančního plnění zakázky.

Aktuálně

 1. Nyní

   

 2. 2016 Střešní zahrada Vily Amálka

  Před koncem roku jsme připravili na rekonstruované vile extenzivní střešní zahradu k osázení. Až to počasí dovolí, osázíme ji rozchodníky.

 3. 2016 Terénní úpravy - Vila Amálka

  U Vily Amálka zakládáme reprezentativní zahradu. První etapou jsou zemní práce.

 4. 2016 Studie zahrady v Davli

  V této studii zahrady v Davli vidíte dvě řešení terasy. Také je jinak řešený bazén a stěžejní stromy v zahradě. Majitelé zvolili variantu jedna, připravuje se realizace.

 5. 2016 Nová terasa pro společnost ZENTIVA

  V zimě jsme projektovali terasu s osázením pro administrativní budovu firmy ZENTIVA. Na jaře jsme ji zrealizovali. Přes léto se již rostliny pěkně rozrostly. Závlahový systém ve výsadbových plochách funguje dobře, máme radost.

 6. 2016 Nová zahrada s bazénem

  Rodina plánuje přetvořit zahradu po předchozím majiteli. Součástí plánů na letošní rok je i bazén. Začali jsme spolupráci otázkou, jak bazén umístit. Majitel měl nějakou představu, my jsme měli jiný nápad. Nakonec z toho vyšly čtyři varianty, které jsme pro klienta zpracovali v projekčním programu.

 7. 2015 Nový projekční software

  Projekt Vaší zahrady zpracujeme v novém programu Realtime Landscape Architect, jeho výhodou je realistické perspektivní zobrazení a prohlídka projektu zahrady prostřednictvím videa.

 8.   Prohlédněte si i naše další reference